Kontakt

 

Er du interesseret i at høre mere om os, eller hvad vi kan,

er du velkommen til at ringe eller skrive til os.

Vi glæder os til at høre fra dig!

 

Monica Lindberg
Leder i Backspin
Sygeplejerske og cand. mag. i psykologi
26 43 72 92
monical@behandlingsskolerne.dk
Jonas Wolthers
Souschef og læringskonsulent
Lærer og cand. pæd. i pædagogisk sociologi
41 27 61 96
jonasw@behandlingsskolerne.dk
Kathrin Jubt Rasmussen (på barsel)
Ansvarlig for Backspin-visitationer
Sikker mail: visitation@behandlingsskolerne.dk
Anne Elisabeth Rasmussen
Barselsvikariat for Backspin-visitationer
30 53 47 60
anner@behandlingsskolerne.dk
Sikker mail: visitation@behandlingsskolerne.dk
Mette Bang
Familiekonsulent
Psykoterapeut
22 83 30 57
mettebang@behandlingsskolerne.dk
Liv Lindholm
Læringskonsulent
Lærer
52 13 24 11
livl@behandlingsskolerne.dk
Janne Evald Jørgensen
Pædagogisk konsulent
Socialrådgiver og cand.pæd. i psykologi
23 81 76 91
jannej@behandlingsskolerne.dk
Peter Deichmann Rømer
Læringskonsulent
Lærer
52 13 24 21
peterdr@behandlingsskolerne.dk
Line Gildsig
Pædagogisk konsulent
BA i kommunikation og cand.pæd. i pædagogisk psykologi
22 22 53 67
lineg@behandlingsskolerne.dk
Mikkel Helweg Christiansen
Læringskonsulent
Lærer
28 13 70 18
mikkelc@behandlingsskolerne.dk
Mikkel Lindsø
Pædagogisk konsulent
Pædagog
22 83 30 47
mikkell@behandlingsskolerne.dk
Pernille Mette Hansen (på barsel)
Pædagogisk konsulent
Marie Stoltz Ebeling
Læringskonsulent
Lærer
31 51 52 31
maries@behandlingsskolerne.dk
Christine Laurbjerg Jensen
Pædagogisk konsulent
Pædagog